March 7, 2021

Poradnik - jak prawidłowo dbać o auto

Zmiana auta często związana jest z wieloma analizami na rynku motoryzacyjnym. Głównie dotyczą one kosztów oraz parametrów technicznych pojazdu branego pod uwagę. Jednak wybór najkorzystniejszej opcji nierzadko spędza sen z powiek. Aby temu zapobiec, warto zdecydować się na nowoczesny model BMW X2 w leasingu.

Dzięki temu rozwiązaniu uzyskamy luksusowy samochód osobowy typu crossover klasy kompaktowej za niewielkie pieniądze oraz przy minimum formalności. Szczegółowe informacje zarówno o dostępnych modelach, jak i warunkach leasingowania dostępne są w tym miejscu.

Czym charakteryzuje się model BMW X2?

Zyskujące coraz większą popularność BMW X2 produkowane jest nieustannie od 2018 roku. Do tej pory powstały trzy wersje, uwzględniające różne formy wyposażenia wnętrza:

  • Advantage,
  • M Sport – sportowa opcja z obniżonym zawieszeniem,
  • M Sport X – model off-roadowy.

Każdy z nich wyróżnia się atletycznym wyglądem. Dzięki ekstrawertycznej sylwetce o imponujących proporcjach przypominają sportowe coupé. Elegancką stylistykę nadwozia podkreślają duże trzyczęściowe wloty powietrza i masywny zderzak. Tył również został zachowany w charakterze premium. Wszystko to za sprawą połączenia pokrywy bagażnika z pasem tylnym oraz z dużymi powierzchniami dekoracyjnymi. 

Ponadto należy zaznaczyć, że BMW serii X2 w leasingu to hybryda plug-in. Co oznacza, że auto przy bardzo niskim zużyciu zarówno paliwa (około 5 litrów na 100 km w cyklu mieszanym), jak i energii ma rewelacyjne osiągi. Jego prędkość maksymalna wynosi aż 205 km/h, zaś przyspieszenie – 9,6 km/h w sekundę. Dzięki zastosowaniu inteligentnych technologii oraz mocnego silnika pojazd świetnie sprawdzi w jeździe po mieście, a także w dłuższych trasach.

Motoryzacja