March 8, 2021

Poradnik - jak prawidłowo dbać o auto

Leasingowanie pojazdu to obecnie jedna z najkorzystniejszych dla klienta form finansowania. Ciekawą opcją jest nabycie BMW X3 w leasingu. Od jakiegoś czasu kompaktowy crossover typu SUV, klasyfikowany do pierwszego segmentu grupy premium na niezwykle atrakcyjnych warunkach jest do nabycia nie tylko przez klientów biznesowych (firmy, przedsiębiorstwa, spółki), ale również przez osoby prywatne.

BMW Comfort Lease – wyjątkowa oferta leasingowania pojazdu

Oferta BMW Comfort Lease to ukłon w stronę tych, którzy nade wszystko cenią sobie niezawodność, wygodę i bezpieczeństwo rozwiązań finansowych. Mało skomplikowane procedury i możliwość dostosowania warunków kontraktu do własnych preferencji oraz zasobności portfela to dodatkowe atuty.

Niekwestionowaną zaletą są także o wiele niższe raty niż w przypadku tradycyjnych form kredytowania wynikające ze spłacania jedynie wartości odpowiadającej użytkowanej części pojazdu. Ponadto istnieje możliwość zakończenia umowy w dowolnym momencie ze skutkiem wykupu samochodu, jego zwrotu, bądź wymiany na inny, nowszy model. Istotny powinien być również fakt, że jedynym zadaniem klienta jest podpisanie umowy i wyjazd wybranym pojazdem z salonu. Wszelkimi kwestiami dotyczącymi formalności rejestracyjnych zajmuje się osoba finansująca oraz dealer BMW.  

BMW X3 – krótka charakterystyka

Najnowsza generacja słynnego modelu BMW X3 miała swoją premierę w 2017 roku. Od tej pory luksusowy samochód typu SUV cieszy się cały czas niesłabnącą popularnością. Ze względu na swoją atletyczną sylwetkę, idealnie dobrane rozmiary i unikalny design bywa nazywany bardziej sportową wersją pełnowymiarowego BMW X5. Dynamika, zwrotność, wygoda i bezpieczeństwo to słowa, którymi można podsumować ten z pewnością rodzinny pojazd.

Motoryzacja