November 15, 2019

Poradnik - jak prawidłowo dbać o auto
jazda Ferrari po torze

W różnych miastach w Polsce, odbywa się co jakiś czas impreza motoryzacyjna, na której można się przejechać luksusowym samochodem Ferrari po prawdziwym torze wyścigowym.

Jazda Ferrari w Autonator odbywa się w bezpiecznych warunkach, na torze o specjalnej nawierzchni dla samochodów wyścigowych. Tor ten ma ostre zakręty i jest dosyć długi, jeden voucher to dwa okrążenia po takim torze, które zapewnią dużą dawkę adrenaliny. Każdy uczestnik imprezy, posiadający voucher na przejazd Ferrari, może to zrobić po przejściu krótkiej lekcji instruktażowej. W jeździe będzie towarzyszył zawodowy kierowca rajdowy, który zajmie miejsce pasażera. Zadba on o bezpieczeństwo kierowcy i pomoże mu na trudniejszych odcinkach toru.

jazda Ferrari po torze

Jazda Ferrari to idealny pomysł na prezent. Każdy kto kocha szybkie samochody a szczególnie markę Ferrari, będzie zachwycony takim prezentem. Dzięki niemu spełni swoje marzenia o brawurowej jeździe samochodem wyścigowym.

Imprezy motoryzacyjne odbywają się w największych miastach Polski, to właśnie na nich można wykorzystać otrzymany w prezencie voucher. Po jego otrzymaniu, należy ustalić telefonicznie termin jazdy a po przyjechaniu na miejsce, trzeba się zarejestrować i przejść szkolenie z instruktorem. To jakim modelem Ferrari się pojedzie, zależy od danego miasta i toru, o tym zostanie poinformowany każdy uczestnik imprezy w momencie umawiania się na jazdę.

Prezent w postaci jazdy luksusowym Ferrari, każdego zachwyci.

Motoryzacja