September 18, 2020

Poradnik - jak prawidłowo dbać o auto

Wielu kierowców, którzy chcą kupić dobre i sprawdzone opony w dość przystępnej cenie stawia właśnie na opony letnie Dunlop, które cechują się wieloma pozytywnymi aspektami. Bez problemu można je zastosować zarówno w tych samochodach o mocnych silnikach, jak i w tych, które poruszają się na co dzień na bardzo trudnych powierzchniach. Co jeszcze warto o nich wiedzieć?

Dobre parametry

Doświadczony producent opon niezwykle słucha kierowców, po czym wypuszcza modele, które odpowiadają im potrzebom. Opony letnie Dunlop, które chętnie zakładają w swoich samochodach kierowcy mają świetne parametry: indeks prędkości: V to max 240 km/h a indeks nośności: 91 = max 615 kg. Opony te jak najbardziej sprawdzą się na naszych trudnych drogach oraz w dość specyficznych warunkach atmosferycznych – nie straszne im bowiem duże temperatury oraz deszcz. Producent stworzył opony, które sprawdzą się przy każdej nawierzchni. 

Komfortowa jazda kierowcy i pasażerów

Opony letnie Dunlop zdecydowanie wpływają na komfort jazdy. Opony te pracują bardzo cicho, tym samym poziom hałasu podczas jazdy jest znacznie zredukowany. Dodatkowo, są bezpieczne – kierowca i pasażerowie mogą czuć lepszą przyczepność od drogi, a czas hamowania auta jest szybszy. Kierowcy niewątpliwie zauważą jak opony mogą wpływać na prowadzenie auta – samochód jest stabilniejszy, ma się nad nim lepszą kontrolę oraz precyzyjniej można go opanować w wielu nieprzewidzianych sytuacjach na drodze. Plusem jest także ich trwałość – spokojnie można w nich przejechać wiele kilometrów na zróżnicowanych drogach.

Opony Dunlop dostępne pod adresem: https://www.sklepopon.com/opony/letnie/dunlop

Motoryzacja