August 13, 2020

Poradnik - jak prawidłowo dbać o auto

Dobór właściwych opon do samochodu z napędem na cztery koła ma bardzo duże znaczenie – także w sezonie letnim. Czy dobrym zakupem będą wtedy opony Michelin PRIMACY 4? Sprawdź!

Michelin PRIMACY 4 – letnie opony dla samochodów z napędem 4×4

Samochody z napędem na cztery koła coraz częściej pojawiają się na polskich ulicach. To nie tylko modele typu SUV, ale również inne warianty aut. Dobór odpowiedniego ogumienia do takich pojazdów jest bardzo ważny, by uzyskać optymalne osiągi i bezpieczeństwo jazdy.

Dla samochodów z napędem 4×4 powstały opony Michelin PRIMACY 4 225/55 R17 101W letnie, które wykorzystują zaawansowane technologie dla jeszcze lepszych parametrów jazdy. Czy to dobry zakup?

Technologie w oponach PRIMACY 4 od Michelin

Wśród najważniejszych korzyści opon Michelin PRIMACY 4 225/55 R17 101W letnich znalazły się:

Technologia EverGrip – specjalne rowkowanie w oponie, które zapewnia jeszcze lepsze odprowadzanie wody podczas jazdy na mokrej nawierzchni. Hamowanie na drodze w trakcie i po deszczu jest jeszcze pewniejsze i skuteczniejsze.

Podwyższona trwałość – poprzez specjalną mieszankę i odpowiednio opracowaną powierzchnię styku opony z drogą zapewnia wydłużoną trwałość. W rezultacie może zwiększyć przebiegi aż o 20 proc.

Zwiększona oszczędność paliwa – zoptymalizowana konstrukcja opony Michelin PRIMACY 4 pomaga także w zredukowaniu ilości zużywanego paliwa.

Te zalety powodują, że opony Michelin PRIMACY 4 to warta uwagi propozycja dla aut z napędem na cztery koła. 

Zamówienie opon Michelin PRIMACY 4 225/55 R17 101W letnich możliwe jest również online.

Opony Michelin PRIMACY 4 225/55 R17 101W letnie dostępne na SklepOpon.com.

Motoryzacja