July 30, 2021

Poradnik - jak prawidłowo dbać o auto

Marka wpuszczając do swej oferty różne modele, skradła serca tych, którzy zobaczyli jeden z nich. Bez wątpienia jednym z wyjątkowych samochodów oferowanych w gamie Range Rover jest model Evoque, który został zaprezentowany w 2010 roku w Paryżu, a jego produkcję rozpoczęto rok później.

Miał być on odpowiedzią na miejskie warunki. Zgrabna bryła miała zapewnić komfort użytkowania w zatłoczonym mieście, co się producentowi udało, zachowując także normy emisji spalin.

Samochód idealny!

SUV, którym bez wątpienia jest Evoque daje ogromny komfort użytkowania i poczucie wyjątkowości. Jednym z wielu zalet jest bez wątpienia design, który przykuwa uwagę każdej osoby. Dodatkowo istnieją dwie wersje nadwozia 5-drzwiowa oraz 2-drzwiowa. Tutaj bagażniki trochę różnią się od siebie, ponieważ w wersji z 2 parami drzwi bagażnik ma pojemność aż 575l a w wersji coupe 550l. Nie duża różnica, ale jednak. Kolejnym atutem jest wyposażenie i wykonanie wnętrza, ponieważ jest w stanie zachwycić swym urokiem każdego, a to wszystko w przyzwoitej cenie. Nie bez powodu ten samochód otrzymał kilka nagród za całokształt. To pokazuje, jak doceniany jest przez użytkowników model brytyjskiego producenta.

Silniki, które mogą się znudzić

Wadą zauważalną przez większość stały się silniki, które posiadają cztery cylindry. Przynajmniej tak się przedstawiała ich gama z początków produkcji. Były do wyboru natomiast 3 jednostki, jedna benzynowa o mocy 240 km oraz dwa silniki wysokoprężne o wariantach 150 km, oraz 190 km. Jednostki cieszą się dobrymi opiniami w użytkowaniu oraz eksploatacji, co bardzo zachwyca. 

Motoryzacja