September 24, 2021

Poradnik - jak prawidłowo dbać o auto
bmw 3 leasing

Jednym z modeli niemieckiego koncernu motoryzacyjnego BMW jest znakomity samochód osobowy BMW seria 3. Ten dobrej jakości samochód klasy średniej jest dostępny w trzech wersjach silnikowych i wyróżnia się pionierskim designem oraz jest wyprodukowany w oparciu o nowoczesne technologie pozwalające na stworzenie sportowej limuzyny z bardzo wydajnym silnikiem. Samochód ten spełnia zróżnicowane oczekiwania kierowców poszukujących pojazdów zapewniających wysoki komfort, bezpieczeństwo oraz niezawodność. Z tego też powodu wiele osób decyduje się na leasing BMW 3, co jest niezwykle korzystną ofertą skierowaną do klientów ceniących swobodę.

BMW 3 seria – leasing

Korzystanie z oferty leasingu BMW 3 np. tutaj to wiele korzyści przy stosunkowo niskich kosztach uzależnionych od preferecji klienta. Raty spłacane przez klienta są znacznie niższe niż w przypadku kredytu. Co więcej, klient ma możliwość swobodnego zakończenia umowy z możliwością przejęcia samochodu na własność lub też wybrania nowego modelu. Co więcej, klient może również zdecydować się na zwrot samochodu do leasingodawcy. Kolejną korzyścią, jaką niesie za sobą wybranie opcji leasingu jest pełna obsługa w salonie oraz szybki odbiór samochodu. Warto dodać, iż wszelkie formalności związane z rejestracją dotyczą wyłącznie finansującego oraz dealera, natomiast klient wyłącznie podpisuje dokumenty, po czym może od razu wyjechać samochodem z salonu.

bmw 3 leasing

Dodatkowe korzyści

Również firmy mogą z powodzeniem korzystać z leasingu aut BMW 3. W ich przypadku zaletą takiego rozwiązania jest między innymi to, że kwota miesięczne raty oraz opłata wstępna można potraktować jako koszty uzyskania przychodu. Warto wiedzieć, iż dodatkowo w trakcie trwania umowy leasingu BMW 3 leasingodawca na bieżąco dostarcza informacji o korzystnych produktach oraz usługach, z których klient może skorzystać.

Motoryzacja