BMW serii 1 w leasingu – skrojone na miarę Twoich potrzeb

Opcja oferowana przez bawarski koncern motoryzacyjny to ukłon w stronę wszystkich użytkowników samochodów osobowych. Dzięki ogromnemu zróżnicowaniu modeli aut, a także form płatności, klient, uwzględniając wszystkie swoje potrzeby i preferencje osobiste, ma możliwość nabyć pojazd, odpowiadający narzuconym przez niego wytycznym. Świetną decyzją jest wybór BMW 1 w leasingu

Dobór opcji leasingowania pojazdu w zależności od klienta

Jeszcze niedawno forma leasingu dostępna była wyłącznie dla różnego rodzaju firm. Niestety osoby prywatne były zazwyczaj pomijane. Naprzeciwko oczekiwaniom klientów niemających własnych spółek wyszła niemiecka marka, zajmująca się produkcją samochodów osobowych. Świetnym posunięciem było uwzględnienie nowoczesnego modelu BMW serii 1 w leasingu zarówno dla większych i mniejszych przedsiębiorstw, jak i dla osób indywidualnych.

Leasing finansowy

Spółki oraz przedsiębiorstwa mogą skorzystać z tzw. leasingu finansowego, który stanowi rozszerzenie podstawowej oferty. Zróżnicowanie oferty umożliwia skorzystanie z niego przez okres od 6 do 60 miesięcy.

Od niedawna i tak niezwykłą ofertę, rozszerzono o świetny samochód. BMW 1 w leasingu to nie tylko korzystne warunki umowy, komfort i bezpieczeństwo jazdy, ale także prestiż i uznanie dla właściciela firmy.

Leasing konsumencki

Tak zwany leasing konsumencki to forma przeznaczona dla klientów niemających firmy ani nieprowadzących szeroko rozumianej działalności gospodarczej. Propozycję BMW 1 leasing wyróżnia niezwykle prosta procedura. Nabywca pojazdu może liczyć na kompleksową obsługę w salonie oraz ekspresowy odbiór wybranego przez siebie samochodu. Wszelkiego rodzaju formalności rejestracyjne załatwiane są pomiędzy finansującym a dealerem. Dzięki tak uproszczonemu schematowi, w kwestii użytkownika przyszłego pojazdu leży jedynie złożenie podpisu na wymaganych dokumentach. Zazwyczaj okres leasingu to 24 do 60 miesięcy. Jednak możliwe jest wcześniejsze zakończenie umowy. W przypadku spłaty wszystkich rat leasingowych istnieje opcja wykupu użytkowanego samochodu za kwotę minimalną wynoszącą 0,1% ceny wyjściowej pojazdu.

Rekomendowane artykuły