Dlaczego bycie zagorzałym fanem BMW jest teraz do bani

BMW serii 8, które miało być następcą BMW serii 6 Gran Coupe i nowym flagowym coupe, było nękane przez opóźnienia i nie zostało jeszcze wydane. Ten samochód już od zbyt wielu lat jest na bakier z produkcją i jest mało prawdopodobne, że kiedykolwiek zostanie wypuszczony na rynek. Przyszłość flagowego sedana BMW, BMW M5, również stoi pod znakiem zapytania.

Obecny model zbliża się do końca swojego życia i może zostać zastąpiony przez mniej wydajną wersję BMW M3/M4. Byłby to ogromny krok wstecz dla BMW https://autonator.pl/samochody/bmw-m-power-e46, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że M5 jest jednym z najszybszych sedanów na świecie.

Kupno BMW wysokiej jakości do jazdy na torze

Ten artykuł zbadał, co to jest o BMW, że sprawia, że fani czują się w ten sposób, dlaczego nadal powinieneś kupić BMW, całkowicie nowy 2016 BMW M2, nowe BMW M3 i M4, a teraz dla złych wiadomości: dlaczego bycie die-hard fanem BMW jest teraz do bani. Jazda samochodowe marki BMW to doskonała okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności na konkretnym torze wyścigowym.

Teraz gdy wiesz to wszystko, możesz podjąć świadomą decyzję, jeśli chodzi o samochody. Możesz spojrzeć na wszystkie samochody obiektywnie i nie być kołysany przez markę, ale przez sam model.

Po tym wszystkim, samochody są przeznaczone do jazdy. Nie mają być przedmiotem sporów czy konkursów o to, który jest lepszy. Mają nas przewieźć z jednego miejsca do drugiego w sposób wygodny i sprawny.

Rekomendowane artykuły