Dlaczego rekomendowany jest zakup opon Nokian Weatherproof?

model opony nokian weatherproof

Opony Nokian Weatherproof są produktem dopracowanym, który pozbawiony jest pezede wszystkim niepotrzebnych elementów, z kolei każdy milimetr bieżnika pełni z góry ustaloną funkcję.

Przyczepność i trwałość w każdej temperaturze

Liczne przeprowadzone testy jednoznacznie potwierdzają, że opony nokian weatherproof wyróżniają się przede wszystkim bardzo lekkim, a także precyzyjnym toczeniem. Z kolei bardzo sztywne klocki barku opony gwarantują stabilność prowadzenia bez względu na prędkość, zapewniają także, iż opony świetnie będą hamowały na mokrych drogach.

Zaawansowane materiały opony nokian weatherproof sprawiają, że są one bardzo odporne na intensywne zużycie podczas letnich upałów. Z kolei podczas zimy gwarantują lepszą przyczepność.

opony nokian weatherproof
Przejdź do sklepu

Przełomowe innowacje zastosowane w oponach Nokian Weatherproof

Opony nokian weatherproof mają doskonale zoptymalizowaną część środkową. Stroma geometria powierzchni części środkowej została bowiem poddana przebudowie. W ten sposób zagwarantowano kierowcom świetną przyczepność nie tylko na mokrych, ale również na zaśnieżonych drogach.

Dużym atutem opon są także kanały znajdujące się między centralnymi klockami. Zwiększają one bowiem przyczepność w najbardziej ekstremalnych warunkach zimowych.

Zaletą tej marki opon jest także nowoczesna mieszanka gumy. Została ona przystosowana przez producenta do zmiennych warunków, w ten sposób świetnie zda egzamin w szerokim zakresie temperatur. Jej atutem jest również odporność na bardzo intensywne zużycie w trakcie letnich upałów.

Rekomendowane artykuły