Doskonalenie jazdy samochodem

tor wyścigowy kraków

Wiele jest osób, które chciałyby jeździć wyczynowo, albo przynajmniej spróbować swoich sił na specjalistycznych torach oferujących możliwość takiego szkolenia. Świetnym sposobem na spełnienie takiego marzenia jest wybranie się na tor wyścigowy Kraków będący głównym elementem popularnego w Krakowie właśnie motoparku.

Oferta

Motopark Kraków oferuje swoim klientom świetnie wyposażone tory służące doskonaleniu techniki jazdy samochodem. Około kilometrowa trasa na specjalnie przygotowanej drodze umożliwia zarówno sprawdzenie swoich możliwości, jak i naukę nowych, skutecznych na polskich drogach technik jazdy zapewniających bezpieczeństwo bez względu na rodzaj powierzchni i porę roku, w której się po nich poruszamy.

Motopark i tor Kraków oprócz jednej głównej trasy proponuje swoim klientom świetną płytę poślizgową, która zaopatrzona w płynnie dostarczaną wodę jest w stanie doprowadzić niejeden samochód do potężnego, nie zawsze kontrolowanego ślizgu. Warunki i budowa torów spełniają wszelkie aspekty techniczne oraz zapewniają swoim klientom najważniejszą ze wszystkich rzecz – bezpieczeństwo podczas użytkowania obiektów dostępnych na terenie motoparku.

Tory są wykonane z najwyższej jakości komponentów, które pozwalają na ich często użytkowanie. Porządna, szeroka nawierzchnia zapewnia kierowcom odpowiednią przestrzeń do poruszania się zarówno autem standardowym, jak i maszyna wyścigową.

Rekomendowane artykuły