Hyundai w wersji hybrydowej

Czy możliwe jest połączenie nowoczesności z silnikiem benzynowym a także zmniejszono emisją szkodliwych dla środowiska spalin? Hyundai hybrydowy udowodnił że tak, wszystkie te czynniki są możliwe, i to w jednym aucie. 

Mniejsza emisja spalin korzyścią dla środowiska

Samochody hybrydowe wyposażone są zarówno w silnik elektryczny jak i benzynowy ale także w lotowo-jonowy polimerowy akumulator, zapewniający ponadprzeciętną oszczędność paliwa a przy tym tak cenne dla środowiska ograniczenie emisji spalin. Wszystko to odbywa się bez potrzeby zmiany stylu jazdy auta albo ładowania akumulatorów. Napęd hybrydowy w sposób płynny przełącza się między silnikiem elektrycznym a tym konwencjonalnym, czyli benzynowym, niekiedy wykorzystując oba jednocześnie: zwane jest to w pełni równoległą hybrydą.

Odzyskowe hamowanie i jazda z małą prędkością

Hybrydowy Hyundai to auto z ciekawymi funkcjami.

Zależnie od panujących aktualnie warunków jazdy, układ hybrydowy w niezauważalny sposób  dokonuje przełączenia napędu pomiędzy silnikiem elektrycznym a benzynowym, a z czasem wykorzystuje już równolegle obydwie te jednostki. Nowy Hyundai hybrydowy posiada także system hamowania rekuperacyjnego, który to ładuje akumulator poprzez elektryczny silnik do hamowania. Zmagazynowana w akumulatorze energia zasilać może w trakcie przyspieszania silnik. Może tak się dziać także przy okazji jazdy pod górę ale także kiedy hybryda plugin Hyundai porusza się z niską prędkością.

Samochód hybrydowy hyundai zapewnia zarówno ekologiczne postępowanie swojego właściciela jak i komfort i wygodę jazdy przy zachowaniu nowoczesnych rozwiązań. Po więcej zapraszam na https://nordauto.hyundai.pl/oferta/promocje/samochody-hybrydowe-hyundai-bialystok

Rekomendowane artykuły