Najlepszy sposób na weekend

autodrom

Każdy weekend można spędzić na kilka tysięcy różnych sposobów, aczkolwiek jedną z ciekawszych aktywności jest konkurowanie na torze wyścigowym. Tego rodzaju atrakcja to doskonała rozrywka zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla grupy znajomych. Co warto wiedzieć na temat torów wyścigowych w Polsce?

Przejazd samochodem wyścigowym

autodrom

Niemalże każdy mężczyzna oraz niejedna kobieta chociaż raz w swoim życiu marzyli o przejażdżce samochodem wyścigowym. Tego rodzaju marzenie spełnić mogą różnorodne tory wyścigowe w Polsce. Wypożyczenie sportowego samochodu koszt rzędu kilkuset złotych. Sprawdź https://autonator.pl/tor.

Należy pamiętać, że na ostateczny koszt przejazdu będzie miał wpływ rodzaj wybranego pojazdu, trasa, po której będzie się przemieszczał samochód oraz ilość wykonanych okrążeń. O czym jeszcze warto wspomnieć? Kto może skorzystać z oferty toru wyścigowego?

Emocje bez prawa jazdy – co to możliwe?

Warto zwrócić uwagę, że tor wyścigowy może być doskonałą atrakcją również osób nieposiadających prawa jazdy. Istnieje możliwość wypożyczenia sportowego samochodu, który prowadzony będzie przez pracownika toru wyścigowego.

Wbrew pozorom ten przejazd nie będzie droższy, aniżeli przejazd sportowym samochodem, który jest prowadzony własnoręcznie. Zarówno w pierwszym, jak i w drugim przypadku w samochodzie będzie znajdował się pracownik toru wyścigowego.

Należy podkreślić, że aktualnie w Polsce zaledwie kilka torów oferuje wypożyczenie ekskluzywnych i sportowych samochodów.

Rekomendowane artykuły