Czego dotyczy gwarancja Hyundai?

Każdy kierowca pragnie posiadać pojazd nowoczesny i dobry jakościowo. Na uwagę zasługuje marka Hyundai, jaka oferuje 5-letnią gwarancję. Gwarancja Hyundai Warszawa już od lat cieszy się sporym zainteresowaniem na rynku. Klienci wskazują, że taka opcja pozwala zachować spokój ducha i doskonały stan techniczny pojazdu. Gwarancja Hyundai – co obejmuje? Jak wygląda gwarancja Hyundai opinie? O czym warto pamiętać? Jakie wsparcie uzyskamy?

Hyundai gwarancja 5 lat opinie

Hyundai gwarancja to rozwiązanie, z jakiego skorzystają klienci biznesowi i indywidualni – zajrzyj do tego wpisu aby poczytać o szczegółach. Jeżeli auto ulegnie awarii, jest ono chronione przez 5 lat na ternie Polski i za granicą. Minimalny zakres usług dotyczy holowania do najbliższego dealera Hyundai. Usługa dotyczy osobowych aut i daje sporą ochronę. Opinie są w większości pozytywne i jasno wskazują, że marka dba o swoich klientów. Nie zapominajmy o corocznych przeglądach technicznych przez 5 lat, co pozwoli zniwelować ryzyko awarii. 

Gwarancja Hyundai 5 lat co obejmuje

Ważną kwestią jest jest systematyczne kontrolowanie stanu technicznego auta. Mają one na celu wyłapać najdrobniejsze problemy, zanim przerodzą się w coś poważniejszego. Kontrola na bazie gwarancji obejmuje między innymi: sprawdzenie poziomu płynu chłodzącego, oleju silnikowego, stanu i ciśnienia opon, stanu klocków hamulcowych i ocenę stanu nadwozia. Praktycznie każdy nowy pojazd jest dodatkowo objęty 5-letnią gwarancją na lakier. Hyundai gwarancja wyróżnia markę na tle konkurencji i sprawia, że klienci chętnie korzystają z jej oferty. 

Rekomendowane artykuły