Impreza dla wszystkich samochodziarzy

Porsche, Lamborghini, BMW, Ferrari oraz wiele światowych modeli aut, które często widuje się tylko w amerykańskich filmach, teraz dostępne są dla wszystkich, którzy chcą spróbować własnych sił na torze wyścigowym. Zacznij od wirtualnego rekonesansu na stronie internetowej, po czym odwiedź osobiście czeski tor Steel Ring w Třinecu i spróbuj sił jako kierowca rajdowy. 

Spełnienie marzeń

Zarówno w Polsce, jak i teraz po stronie czeskiej możliwa jest przejażdżka mocnym, sportowym autem i przeżycie przygody swojego życia. To niezwykłe doświadczenie pozwala zobaczyć, jak wyglądają sportowe i luksusowe samochody od wewnątrz, jak się je prowadzi oraz co oznaczają wyścigi na świetnie przygotowanych do tego trasach. Zanim kierowca wejdzie do auta, przejdzie szczegółowy instruktaż od zawodowców. To z nimi też przejechać mogą się osoby niepełnoletnie lub takie, które nie posiadają prawa jazdy. 

Wiele torów, wiele mocnych wrażeń

W całej Polce stworzona kilkanaście torów, które z miesiąca na miesiąc przyciągają coraz większą rzeszę zainteresowanych osób. Wiele z nich, zakochanych w szybkiej jeździe – często powraca. Wiele pań również chętnie próbuje swoich sił na torze. Czeski tor Steel Ring jest świetnie przygotowany, by odwiedzały go całe rodziny. Restauracje, kawiarnie, przyjazna obsługa i miła atmosfera sprawiają, że miejsce to odwiedzają całe rodziny, które kibicują osobom, które sprawdzają się na torze wyścigowym i przeżywają być może jedną z piękniejszych i emocjonujących przygód w swoim życiu.

Rekomendowane artykuły