Białystok: atrakcje na torze

wschodzący białystok

Białystok to miejsce licznych atrakcji. Jedną z nich jest chociażby Tor Wschodzący Białystok. Powstał on z Budżetu Partycypacyjnego, do którego został zgłoszony przez mieszkańców. Jak pokazały wyniki głosowania – pomysł ten zyskał rzesze zainteresowanych białostoczan.

Tor Białystok dla każdego

wschodzący białystok

Tor Wschodzący Białystok to przede wszystkim miejsce, na którym istnieje możliwość doskonalenia własnej techniki jazdy, poznania możliwości bezpiecznego prowadzenia samochodu, ale i pokochania motoryzacji jeszcze mocniej.

Sam tor mierzy około 930 metrów długości oraz od 10 do 12 metrów szerokości, jednak liczne jezdnie łącznikowe sprawiają, że istnieje możliwość tworzenia różnych kombinacji i wyznaczania tras, tak aby się nie znudziły. Oprócz tego, włodarze obiektu często organizują różne wydarzenia, takie jak chociażby Track Day oraz dni otwarte z licznymi atrakcjami.

Wynajmij tor!

Tor Wschodzący Białystok taki jak ten to doskonałe miejsce, na którym istnieje możliwość organizacji różnorodnych imprez oraz eventów. Mowa nie tylko o wydarzeniach indywidualnych, ale także spotkaniach firmowych. Zainteresowani mogą znaleźć na stronie internetowej toru kalendarz wolnych terminów oraz cennik świadczonych usług.

Oprócz tego, obiekt organizuje różnorodne dni otwarte oraz szkolenia dotyczące doskonalenia technik jazdy, zarówno dla młodych, jak i doświadczonych kierowców. Warto zatem poznać ten tor z bliska i wybrać się do Białegostoku!

Rekomendowane artykuły