Czym jest leasing BMW?

bmw 1

BMW 1 leasing to rozwiązanie, z którego skorzystają zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby prywatne. BMW jest znaną i cenioną marką, która cały czas cieszy się uznaniem na rynku. Dlaczego warto rozważyć leasing BMW seria 1? Czym cechuje się taka opcja?

BMW seria 1 leasing

Z leasingu skorzystać może każdy, kto stawia na niezawodność, bezpieczeństwo i wygodę podczas jazdy. Okazuje się, ze dzięki leasingowi możemy korzystać z BMW praktycznie bez ograniczeń. Po zakończeniu umowy możemy przejąć auto na własność lub dokonać jego zwrotu, nie martwiąc się o sprzedaż. Spłacamy jedynie tę część wartości pojazdu, jaka jest zużywana w trakcie trwania umowy. Liczyć możemy na kompleksową obsługę i fachowe doradztwo, dzięki czemu szybko dobierzemy auto naszych marzeń. Po podpisaniu umowy możemy wyjechać BMW seria 1 z salonu. Dla firm taka opcja ma dodatkową zaletę – kwoty miesięcznej raty i opłatę wstępna można potraktować jako koszty uzyskania przychodu. 

bmw 1

BMW 1 leasing konsumencki

Pamiętajmy o tym, że nie musimy prowadzić własnej działalności, aby wziąć auto w leasing. Obecnie to bardzo popularna opcja, która stała się alternatywą dla zaciągania kredytu. Warto zauważyć, że umowa leasingu konsumenckiego nie  wywołuje skutków podatkowych oraz nie ma wpływu na kredytowe zobowiązania, co jest kolejnym atutem. To rozwiązanie dostępne dla indywidualnego klienta, który pragnie na co dzień korzystać z nowoczesnego i sprawnego pojazdu. Formalności są często maksymalnie uproszczone i przebiegają bardzo szybko. Większość firm leasingowych zapewnia możliwość wcześniejszego zakończenia umowy w każdym momencie. Za pomocą leasingu BMW możemy sfinansować praktycznie każdy model auta.

Leasing BMW 1 (https://bmwdirect.pl/model/seria-1,hatchback) nie bez powodu cieszy się tak dużym uznaniem na rynku. Plusem jest to, że nie musimy zaciągać kredytu na zakup auta. Możemy korzystać z wymarzonego pojazdu przez wiele miesięcy. 

Rekomendowane artykuły