Tor wyścigowy Kielce i jego charakterystyka

fajny tor w kielcach

Tor wyścigowy Kielce to jeden z obiektów tego typu w Polsce. Położony jest blisko Warszawy i Radomia, z łatwością można dostać się do niego również z Rzeszowa czy Lublina. Mieszkańcy tej części Polski mogą zatem skorzystać z możliwości przejażdżki po torze wyścigowym.

Tor Kielce i jego charakterystyka

fajny tor w kielcach

Tor wyścigowy Kielce to doskonały obiekt o długości okrążenia wynoszącej 2500 m (szerokość toru wynosi 10m, na torze znajduje się nawierzchnia betonowa). Tor ten to obiekt, na którym często odbywają się różnego rodzaju imprezy oraz eventy motoryzacyjne, jak również komercyjne przejażdżki samochodami wyścigowym. Tor wyścigowy Kielce to doskonałe miejsce, dzięki któremu można po raz pierwszy doświadczyć ekscytującej przejażdżki sportowym autem marki Ferrari czy Porsche.

Wirtualny rekonesans na torze Kielce

Aby doskonale przygotować się do jazdy po torze, najlepiej wcześniej wybrać się na tak zwany wirtualne rekonesans. Nagrania z toru, które można obejrzeć online wraz z instrukcjami doświadczonego kierowcy, pozwolą na poznanie trasy przejazdu i zaplanowanie własnej przejażdżki sportowym autem. Tor pozwala na dynamiczną jazdę, jego najdłuższy odcinek prosty wynosi aż 400 m. To właśnie tam można poczuć prawdziwą moc sportowego auta. Jazda po torze to również zakręty oraz fragmenty wymagające zdecydowanie większych umiejętności. Mężczyźni uwielbiają takie wyzwania i doskonale czują się na torze Kielce. Sprawdź to koniecznie z Autonator.

Rekomendowane artykuły