Obiekt tor wyścigowy Poznań i jego cechy charakterystyczne

wyścigowa jazda po torze poznań

Obiekt jakim jest tor wyścigowy Poznań to jeden z najbardziej nowoczesnych obiektów tego typu w Polsce. Jego położenie w centralnej części kraju umożliwia dotarcie z miast ościennych. Chętnie przyjeżdżają tutaj fani motoryzacji z Bydgoszczy, Wrocławia czy Warszawy. Tor jest doskonale przygotowane do międzynarodowych i europejskich eventów sportowych, jak również umożliwia komercyjną jazdę wynajętymi wyścigowymi samochodami.

Tor Poznań i jego cechy charakterystyczne

wyścigowa jazda po torze poznań

Tor wyścigowy Poznań to ogromny obiekt o doskonałej infrastrukturze. Samo okrążenie to ponad 4 km świetnie przygotowanej trasy, pełnej fragmentów umożliwiających sprawdzenie swojej techniki jazdy. Są tutaj zarówno zakręty i pętle, jak też proste odcinki pozwalające rozpędzić się i sprawdzić moc samochodu. Tor posiada asfaltową nawierzchnię, co pozytywnie wpływa na bezpieczeństwo podczas jazdy, jak też komfort prowadzenia.

Przejażdżka samochodem wyścigowym po torze Poznań

Po torze Poznań można przejechać się samochodem wyścigowym różnych znanych marek. Istnieje możliwość wynajęcia tak doskonałych samochodów jak na przykład Porsche czy Ferrari. Warto zatem wybrać się właśnie w to miejsce, jeżeli jest się fanem motoryzacji oraz silnych wrażeń. Na torze znajduje się również nitka do przejazdów kartingowych. Można zacząć spędzić tutaj czas różnorodnie, kibicować podczas odbywających się eventów lub też spróbować swoich sił za kierownicą auta. Tor Poznań to miejsce dające mnóstwo wrażeń.

Rekomendowane artykuły