Charakterystyka opon zimowych Goodride

opona

Zima co roku zaskakuje wielu kierowców. Warto więc już zawczasu zaopatrzyć się w odpowiednie opony zimowe, by być przygotowanym na niespodziewane nadejście tej pory roku. Opony zimowe Goodride to produkty klasy ekonomicznej – gwarantują niezłe osiągi w przystępnej cenie. Dlatego też są one wybierane przez wielu kierowców. Jak opony zimowe Goodride wypadają w testach i co je charakteryzuje?

Opony zimowe Goodride – etykiety

opona

Etykieta jest źródłem podstawowych informacji o danym produkcie. Zawiera one takie dane, jak wyniki testów związanych z najważniejszymi parametrami opony. Należą do nich przede wszystkim przyczepność do mokrej nawierzchni, wpływ opony na zużycie paliwa (efektywność paliwowa) i generowany hałas na zewnątrz samochodu (emitowany hałas zewnętrzny). Oceny uzyskane w tych kategoriach przez opony zimowy Goodride mogą różnić się w zależności od ich modelu. Większość parametrów należałoby zaklasyfikować jako przeciętne. Przykładowo, da modelu opon zimowych Goodride SW608 efektywność paliwowa uzyskała notę C. Taką samą ocenę  przypisano przyczepności do mokrej nawierzchni. Poziom generowanego hałasu wynosi natomiast 72 dB.

Do jakiej klasy należą opony zimowe Goodride?

Opony zimowe Goodride (takie jak na tej stronie) są przedstawicielami klasy ekonomicznej (budżetowej). Oznacza to, że starają się one oferować jak najwyższą jakość w przeciętnej cenie. Sprawia to, że są one popularne wśród kierowców, którzy szukają rozwiązań niezbyt drogich, ale jednocześnie zapewniających bezpieczną i wydajną jazdę samochodem. Opony zimowe Goodride dostępne są w wielu rozmiarach, dzięki czemu dopasowanie ich do swojego pojazdu nie powinno stanowić problemu.

Rekomendowane artykuły